Pokladna pro 3. a 4. vlnu EET

Výběr pokladny podle druhu podnikání

Výběr vhodné pokladny pro 3. a 4. vlnu EET
Vše v jednom za 350 korun ročně včetně podpory a aktualizací

Nezáleží na tom, v jakém oboru podnikáte. eet2GO je jedna aplikace pro všechny. Jednotlivé varianty se liší pouze tím, jak ji používáte. Můžete ji v rámci jednoho účtu provozovat až na 3 zařízeních nezávisle. Neomezuje Vás počtem IČO subjektů. Můžete ji klidně sdílet s dalšími lidmi. Neváže se na konkrétní zařízení - funguje na čemkoli se systémem android . Je to na vás, jestli použijete tablet nebo Váš mobil. Tisk je vždy bezdrátový přes bluetooth tiskárny, které nabízíme, ale můžete si ji pořídit i jinde.


EET pokladna pro restaurace

Restaurace aplikaci obvykle používají na mobilním terminálu z naší nabídky, nebo ji instalují na tablet. Obojí může sloužit pro obsluhu u stolů, ale i jako hlavní kasa. Při restauračním provozu se používá plánek stolů v provozovně, kde jsou přehledně vidět otevřené účtenky a zaroveň zde vidíte obsazenost stolů.


EET pokladna pro služby

Typické situace - poradna, masážní salon, kadeřnice, kosmetika, servis a mnoho dalších. Aplikaci nainstalujte na tablet nebo mobil a připojte k bezdrátové tiskárně, nebo si pořiďte náš mobilní terminál. Pokud provozovnu sdílíte s kolegou, který má vlastní IČO, aplikace si s tím poradí. Každý z vás si vytvoří vlastní profil a v rámci jediného paušálu vyřešíte EET oba.


EET pokladna pro stánkaře či řemeslníky

Obě skupiny obvykle cestují a na velké pokladny nemají místo a mnohdy ani jak je napájet. Pokud je to váš případ, nainstalujte aplikaci na telefon s kupte si jen bezdrátovou tiskárnu. Je možné také použít náš mobilní terminál, který umožňuje vložení datové SIM karty pro prístup k internetu.

Stáhněte si aplikaci
Produkty
Představení aplikace
Tiskárny


Funkce Zdarma Plná verze
Více podnikatelů
Více uživatelů
Ceníky
Restaurace - mapa stolů
Skladové hospodářství
Storno
Přehledy
Offline režim
Tisk účtenek
Sdílení účtenek
Archiv účtenek
Vzdálená správa