eet2GO

Nejlevnější pokladna do kapsy


Komplexní řešení EET

eet2GO je ucelený pokladní registrační systém, nikoli jen pomůcka pro hlášení tržby do EET. Umožňuje na jednom zažízení provozovat několik nezávislých podnikatelských subjektů i provozoven. K jednomu uživateli je možné přiřadit více zařízení. Základní varianta je zcela zdarma. Aplikace je vyvíjena podle potřeb legislativy a zpětné vazby uživatelů.


Od stánkaře po restauraci

Aplikace má několik provozních režimů. Vyhoví tak i Vašim potřebám. Vyberte si režim expresní platby pro přímou úhradu zboží nebo služeb bez složitostí, nebo prodej z ceníku včetně evidence odběratele, až po restaurační režim s náhledem stolů. Otevřené účtenky můžete ukládat, pojmenovat a později se k nim vracet.


Rychlý a ekonomický tisk účtenek

K tisku používáme běžné účtenkové termo tiskárny s velmi nízkými pořizovacími i provozními náklady. Tisk je prováděn přes blouetooth rozhraní, které je běžné u všech zařízení. Pokud si nevíte rady, zavolejte, poradíme Vám s výběrem nebo nastavením.


Když nejde internet

Registrace v EET vyžaduje internetové připojení. Pokud není ve chvíli realizace prodeje internet k dispozici, řeší to aplikace podle požadavku daňové správy. Vytiskne účtenku s náhradními údaji a její registraci v EET můžete provést později.


Základní varianta zdarma

Pro registraci ojedinělých příjmů možná hledáte EET aplikaci zdarma. Pokud si vystačíte bez přímého tisku, pak je pro vás eet2GO zdarma. V takovém případě můžete vaši účtenku odeslat plátci přes SMS nebo mailem, nebo můžete FIK opsat na papírovou stvrzenku. Vyhovíte tak požadavkům legislativy a nemusíte nic platit.

Funkce Zdarma Plná verze
Více podnikatelů
Více uživatelů
Ceníky
Restaurace - mapa stolů
Skladové hospodářství
Storno
Přehledy
Offline režim
Tisk účtenek
Sdílení účtenek
Archiv účtenek
Vzdálená správa