eet2GO

Vyberte si podle vašich potřeb

Terminály

Mobilní terminál bez paušálu - NOVINKA

Spolehlivé All-in-one pokladní řešení s předinstalovanou aplikací bez paušálních poplatků. Termotiskárna 58mm, wifi, možnost použití datové SIM karty pro prodej mimo wifi signál. Podpora, aktualizace. S touhle pokladnu již nic víc nepotřebujete.

6.490 Kč

Aplikace + tiskárna

Využijte zvýhodněnou nabídku tiskárny + paušálu na rok zdarma. Další roky pak již platíte běžný roční paušál.

Tiskárna Zjiang Mini-TP + paušál na rok zdarma

Nákupem získáváte roční paušál zdarma a tiskárnu Mini-TP. Nejlevnější varianta řešení. Termopapír šíře 57mm. Vestavěný akumulátor. Jednoduchá konstrukce. Otestováno s eet2GO.

1.990 Kč

Tiskárna Rongta RPP02BU + paušál na rok zdarma

Nákupem získáváte roční paušál zdarma a tiskárnu RPP02BU. Termopapír šíře 57mm. Vestavěný akumulátor. Jednoduchá konstrukce. Otestováno s eet2GO.

nedostupné

Tiskárna Rongta RPP200BU + paušál na rok zdarma

Nákupem získáváte roční paušál zdarma a tiskárnu RPP02BU. Odolné provedení tiskárny RPP200BU. Termopapír šíře 57mm. Vestavěný akumulátor. Pogumovaná odolnější konstrukce. Otestováno s eet2GO.

4.990 Kč

Samostatná aplikace

Roční paušál

Licene plné verze aplikace na jeden rok. Aplikaci si stáhněte, zaregistrujte a používejte. Přepokladem je, že vlastníte některou z podporovaných tiskáren, nebo si ji hodláte koupit jinde.

350 Kč

Samostané tiskárny

eet2GO podporuje tyto modely. Vyberte si.

Tiskárna Zjiang Mini-TP

Nejlevnější varianta pokladní tiskárny. Termopapír šíře 57mm. Vestavěný akumulátor. Jednoduchá konstrukce. Životnost tiskové hlavy 100km. Napájení adaptérem nebo z akumulátoru. Otestováno s eet2GO.

1.790 Kč

Tiskárna Rongta RPP02BU

Standartní spolehlivá tiskárna. Termopapír šíře 57mm. Vestavěný akumulátor. Jednoduchá konstrukce. Životnost tiskové hlavy 100km. Napájení adaptérem nebo z akumulátoru. Otestováno s eet2GO.

nedostupné

Tiskárna Rongta RPP200BU

Odolné provedení tiskárny RPP200BU. Termopapír šíře 57mm. Vestavěný akumulátor. Pogumovaná odolnější konstrukce. Životnost tiskové hlavy 100km. Napájení adaptérem nebo z akumulátoru. Otestováno s eet2GO.

4.590 Kč

eet2GO zdarma?

Ano, pro provoz bez tisku.

Licence aplikace zdarma

Pokud si vystačíte bez přímého tisku, pak je pro vás eet2GO zdarma. V takovém případě můžete vaši účtenku odeslat plátci přes SMS nebo mailem, nebo můžete FIK opsat na papírovou stvrzenku. Vyhovíte tak požadavkům legislativy a nemusíte nic platit.

0 Kč

Aktualizace

Aplikaci udržujeme aktuální ve vztahu k legislativě, ať už platíte nebo ne.

Rozšiřování

Postupně rozšiřujeme funkce podle zpětné vazby od Vás, uživatelů.

Výběr vhodné varianty

Využijte nabídku aplikace eet2GO včetně potřebného tiskového zařízení. Nemusíte tak hledat vhodnou tiskárnu. Garantujeme plnou kompatibilitu dodávaných zařízení a vy navíc ušetříte peníze a čas. Roční licence eet2GO obsahuje aktualizace aplikace při změnách legislativy a podporu uživatelů zdarma. Vyberte si podle vašich potřeb.

Vyzkoušejte plnou verzi

Aplikaci můžete vyzkoušet v plné verzi na 30 dnů zdarma. Stačí ji instalovat a zaregistrovat. Obdržíte 30 denní plnou licenci, během které si můžete vše osahat.

Kontaktujte nás

V případě, že chcete objednat balíček včetně tiskárny, nebo potřebujete zodpovědět jakoukoli otázku, Kontaktujte nás na uvedeném telefonu nebo emailu.